از آنجایی که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط گروه با من رشد کن طراحی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند. برای مشاهده هزینه امکانات سایت، با ما تماس بگیرید.

در طراحی سایت اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها ، به گروه با من رشد کن تحویل داده می شوند. چند روز پس از تشکیل اتاق فکر و زمان بندی برای طراحی ui-ux و تولید محتوای مناسب سایت در نهایت با برنامه نویسی تخصصی در حوزه php با فریمورک Laravel و همچنین با انجام مراحل سئوی بیس طراحی سایت آغاز میشود . پشتیبانی یک ساله ، تامین امنیت سایت و تغییر و اضافه کردن امکانات به سایت از خدمات گروه با من رشد کن پس از تحویل سایت به مشتری میباشد.

هزینه های طراحی سایت معمولا شامل موارد زیر است: هزینه ثبت یک دامنه که با این نام وب سایت شما مورد بازدید قرار می گیرد. مثلاً www.growbyme.ir هزینه میزبانی وب (اجاره فضا یا Host در اینترنت) که صفحات وب سایت و پست های الکترونیک شما را نگهداری می کند و قیمت آن بستگی به حجم فضای مورد نیاز و کیفیت آن بستگی دارد. هزینه طراحی و پیاده سازی سایت و برنامه نویسی های بخش های مختلف پروژه

مسلما کدنویسی بهتر است زیرا استفاده از قالب آماده ،شما را محدود به یک سری ابزار می کند و برای طراحی امکانات زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهد. اما این در صورتی است که شما با کدنویسی می توانید وب سایت خود را به صورت اختصاصی طراحی کنید. وب سایتی که هیچ نمونه ای مانند آن وجود ندارد.

به کلیه فعالیت ها و استراتژی های به کار گرفته در یک وب سایت گفته می شود ، تا این وب سایت از نظر موتورهای جستجو یک سایت برتر شناخته شود و در رتبه های بالا قرار گیرد. در واقع تمام این فعالیت ها به منظور افزایش بازدید کاربران از سایت صورت می گیرد. برای اطلاعات بیشتر به قسمت بلاگ ، مقاله های سئو مراجعه کنید.

روند طراحی سایت معمولا ۱۵ روز کاری زمان میبرد این ۱۵ روز از زمانی محاسبه میشود که هاست دامین شما باهم ست شده باشند که زمانی بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میکشد.

بله پس از کامل شدن سایت و تحویل ان به مشتری در یک جلسه ۱ ساعته آموزش کامل را ارائه میکنیم.

بله ، اگر ایده ای داشته باشید و قابل اجرا باشد برایتان طراحی میکنیم.

1 – استفاده از زبان نشانه‌گذاری ابرمتنی HTML5 2 – استفاده از زبان نشانه گذاری CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن 3 – استفاده از زبان برنامه نویسی PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک 4 - استفاده از معماری MVC تحت فریم ورک لاراول 5 – استفاده از دیتابیس MYSQL, Mongo برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما 6 – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار 7 – استفاده از زبانهای اسکریپت نویسی تحت کلاینت Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری 8 - استفاده از زبان فرا متنی قابل توسعه XML 9 - استفاده از تکنولوژی AJAX و JSON 10- استفاده از سرورهای لینوکس 11- استفاده از وب سرویس های Nginx، Apache و Lightspeed