خدمات افزایش بازدید سایت

سایت شما بدون بازدید هیچ تأثیری در افزایش فروش و رشد کسب و کارتان ایجاد نخواهد کرد. بهترین روش افزایش بازدید سایت سئو کردن سایت و نمایش سایت در بین 10 نتیجه اول موتورهای جستجو مانند گوگل می باشد. برای شروع شما نیاز دارید که از دیگران دعوت کنید تا سایت شما را ببینند و با این بازدیدها گوگل اهمیت و کاربردی بودن مطالب سایت شما را درک می کند و در نتایج بعدی جستجوی کاربران در گوگل، شما را به عنوان لینک مرتبط در نتایج صفحه اول به کاربران نشان می دهد. بنابراین در گام اول باید به افزایش بازدید سایت توجه کافی داشته باشیم.

در قدم اول شما ممکن است به تبلیغات بنری، کلیکی و کمپین های تبلیغاتی پر هزینه فکر کنید و به خاطر هزینه های سنگین این روش ها از افزایش بازدید سایت خود منصرف شوید. البته این روش ها بسیار کاربردی و مهم هستند ولی برای همه سایت ها و کسب و کارها مناسب نمی باشند. شما می توانید به کمک گروه با من رشد کن و با هزینه بسیار کم بازدید سایت خود را مانند برندهای بزرگ افزایش دهید. گروه با من رشد کن با سابقه و تجربه فراوان در زمینه بازدید سایت و آشنایی کامل با الگوریتم های گوگل، ترافیک ارگانیک و موثری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. دریافت بهترین بازخورد به همراه رضایت کاربر نظیر کاهش بانس ریت، افزایش زمان حضور کاربر، بازدید صفحات مختلف سایت و ... از جمله مهمترین امکاناتی است که از طریق همکاری با گروه با من رشد کن در اختیار خواهید داشت.


هزینه افزایش بازدید سایت چگونه محاسبه می گردد؟

تعرفه محاسبه قیمت بر اساس تعداد بازدید، زمان هر بازدید و تعداد روز مورد نیاز شما محاسبه و به شما اعلام می گردد.

بهبود سئو از طریق افزایش بازدید سایت با رعایت فاکتورهایی مثل بانس ریت، میزان ماندگاری کاربر در صفحات و نرخ بازگشت کاربر قابل انجام است و اعتماد گوگل را نسبت به سایت شما افزایش می دهد و باعث کاهش هزینه های تبلیغاتی و بهبود سئوی سایت شما می گردد. چرا که تمام فاکتورهای رتبه بندی گوگل در افزایش بازدید سایت و همکاری با گروه با من رشد کن رعایت شده است.


ویژگی های افزایش بازدید سایت

با سفارش افزایش بازدید سایت و همکاری با گروه با من رشد کن، می توانید از مزایا و ویژگی های زیر نیز برخوردار می شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین مدت زمان حضور کاربر

تعیین تعداد زیرصفحه

حضور کاربران با آی پی ایران در سایت شما

کاهش بانس ریت

انتخاب دستگاه نمایش به دلخواه شما


مزایای افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت تاثیر بسیار زیادی بر روی سئو و بهینه سازی سایت شما دارد ولی باید توجه داشته باشید که این تنها روش افزایش بازدید سایت نیست و شما می توانید با فعالیت های مناسب بر روی سایت و تمرکز بر مواردی مانند تولید محتوا، تبلیغات، سئو و ...، باعث افزایش بازدید سایت خود شده و تعداد کاربران سایتتان را افزایش دهید. در پایان باید گفت که استفاده همزمان از افزایش بازدید سایت و همکاری با گروه با من رشد کن و همچنین تولید محتوای مناسب و کاربردی، افزایش فروش و رشد کسب و کار شما را تضمین می کند.

  • افزایش درآمد
  • بهبود جایگاه سایت
  • تبدیل شدن به برند
  • تبلیغات آسان
  • بهبود سئو